زندگی نامه و وصیت نامه شهید بسیجی سرمست ناصح فرد

وصیت نامه شهید سرمست ناصح فرد :


بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان وصیت نامه خود را شروع می کنم.
انی لااری الموت السماد، و الحیوخ مع الظالمین الابوما
مرگ با عزت اگر خونین است بهتر از زندگی ننگین است
دشمنان اسلام بدانند که ما از دریای سرخ عاشورا وضو ساخته و بر پهنه کربلا ایساتده ایم تا نماز عشق بخوانیم.
ما مثل آبی هستیم که روی آن زلال وشفاف است ولی ته آن پر از گل و لجن شده پس وای بر ما اگر صافی برنداریم و گل و لای خود را نزدایم.(از پیام شهیدان گلگون کفن)
با درود فراوان بر رهبر کبیر انقلاب یاور محرومان و امیر مستضعفان عالم این ابراهیم زمان و این بت شکن عصر و منجی نسل امام خمینی
و با درود و سلام فراوان بر شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی بخصوص شهیدان جنگ تحمیلی استکبار جهانی علیه ملت مطلوم ایران و با سلام و درود فراوان بر رزمندگان کفر ستیز اسلام این منادیان شب و شیران روز که با رزم بی امان خود خصم را به زانو در آورده اند.
و اینکه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار قصد نابود کردن این انقلاب نوپای اسلامی را دارد.
باید جوانان این مرز و بوم از پای ننشینند و تا آخرین قطره خون خود در برابر متجاوز ایستادگی کنند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان شرق و غرب بزنند و تا آخرین نفس و تا آخرین نفر و تا آخرین فشنگ خود از اسلام و قرآن و دین و کشور خود دفاع کنند.
و من اینجا وظیفه خود و هر مسلمان میدانم که به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین لبیک گفته و بگویم ای حسین ای سرور شهیدان عالم اگر در کربلا نبودیم که یا رب کنیم حالا آمده ایم تا به ندای فرزندت لبیک گفته و با پیکاری بی امان خود با کفر تا سرحد شهادت و جانبازی ایستادگی کنیم و پیام من به تمام ملت ایران این است که همیشه به رهنمودهای امام امت گوش دهند و سخنهای امام عزیزمان را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
و پیام من به خانواده ام این است که همیشه دنباله رو امام و روحانیت مبارز باشد و نگذارند اهریمن صفتان و دست نشاندگان آنها بر این انقلاب ضربه ای بزنند.
از پدرم می خواهم گرچه گاهی اوقات شما را ناراحت کردم و به حرفهای تو گوش ندادم از تو می خواهم مرا ببخشی و از خدای بزرگ طلب سربلندی و بخشش می خواهم.
به ماردم بگوئید که من با نثار خونم هرچه زودتر راه کربلا را برایتان باز خواهم کرد و به اتفاق امام عزیزمان به کربلا خواهید رفت و از تو می خواهم که برایم گریه و زاری نکنی و همچون زینب باشی و به درگاه خداوند متعال شکر کنی که تو را به چنین مقامی مرحمت فرموده است و می دانم تو از دست من خیلی ناراحت شدی و من گاهی اوقات شما را خیلی ناراحت کردم و تو به پای من خیلی زحمتها کشیدی تا مرا به اینجا رساندی و از تو می خواهم که شیر پاک و زینب وار خود را حلالم کنی که این دنیا برایم مثل یک قفس مانده است و من مثل پرنده داخل آن.
از برادرانم می خواهم که نگذارند اسلحه ام به زمین بیفتد و آن را بردارند و از خون هزاران شهید و انقلابمان پاسداری کنند و ای خواهرانم همچون زینب بسوز و شکیبا باشید و حجاب را سرلوحه خود قرار دهید که حجاب را یک امر واجب برای خود بدانید که با حجاب است که مشت محکمی به دهان یاوه گویان شرق و غرب می زنید.
ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است ارزنده ترین زینب زن حفظ حجاب است
در پایان از همه خویشان و قومان و آشنایان خداحافظی می کنم.
و السلام
سرمست ناصح فرد 8/3/63
«خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار»

**********************************************************

/ 0 نظر / 31 بازدید