وصیت نامه شهید خدامراد شرافتی

بنام معبود عابدان و معشوق عاشقان و مقصود قاصدان

 السلام علیک یا ابا عبدالله

 ای زائران کربلا ای راهیان طریق عزت و شرف و ای اسوه های عشق و آزادی که جان را در طبق اخلاص نهاده ودر انبوهی از فتنه های غرب و شرف به فرمان امام امت ارواحنا فداء با همتی بلند و عزمی راسخ دیوارهای ظلم و ستم را فروریخته شتابید تا گامهای آخرین را هر چه استوارتر برداریم.

 ای برادران بسیجی همان طور که امام عزیز فرمودند " بزرگترین مشکلات در راه انقلاب به دست شما بسیجی ها حل شده اند." پس برادران عزیز حرکت کنید و مهلت را از دشمن بگیرید.

 عزیزان بسیجی شدن کار آسانی اما بسیجی ماندن کار مشکل . شما عزیزان قلب امام هستید همیشه در صحنه باشید در بسیج و پایگاه ها مقاومت در شهر و روستا ... مانند نگه داشتن جبهه های حق علیه باطل .

 نسیم کربلای حسین (ع) مشامم را نوازش می دهد و می خواهم به ندای " هل من ناصرا " ینصرنی حسین لبیک گفته باشیم "". حسین جان می خواهیم به دیدارت بیایم و یکی از حسینیان باشم این همه ناله کردیم این همه صدایت کردیم تا شاید موفق به دیدارت شویم حال که تو فیق دادهای پس مرا شفیع واقع شو تا شاید خدا مرا ببخشد . خدایا به تو پناه می برم که مبادا گمراه گردانم یا گمراه گردم بلغزانم و یا بلغزم ستم کنم یا ستم ببینم دیگران را به نادانی کشانم یا خود دچار آن گردم حال که این چندین بار است که به جبهه اعزم میشوم یارانم را از دست داده ام دوستانم را از دست داده ام . خدایا تو مرا یاری کن چونکه از قافله عقب مانده ام . دستم را بگیر و به قافله حسینیان برسان که شاید به حسینیان برسم و اما ای امت حزب الله شما بدانید که علی (ع) در مهراب و علی اکبر در راه خدا شهید شدند .

 مواظب جوانان باشید خدای ناکرده ناخواسته در خواب غفلت فرو روند و شما ای برادران و خواهران مسلمان و پشتیبان امام و انقلاب باشید تا صدمه ای نبینند و پشتیبان روحانیت باشید و نگذارید افراد سود جو و فرصت طلب بین شما تفرقه بیندازد . ای عده ای که دم از اسلام و یا در لباس اسلام و یا طرفدار محرومین و مظلومین در حال حاضر طرفدار جنگ هستید اما نمی دانند خط مقدم جبهه یعنی چه و کجا هست و دلیلش چیست که بر سر شما حکومت می کنند این عده را بشناسید و در گوشه ای از تاریخ برای نسلهای آینده بعنوان یک وظیفه همانطوری که پیام خون شهدا را به آیندگان می رسانید بگوئید که فرصت طلب یعنی چه و چه کسانی هستند و خط مش و ایده چنین افرادی را بگو ئید.

 امام عزیز فرمودند :

" که جنگ در راس تمام امورات است "

 پس از کسی که وفادار به جنگ نیست چه انتظاری است که مسلمانی یعنی چه و مسلمانان واقعی کیست ؟ پی اینها را شناسائی کنید و به مردم بشناسانید . فلان آقا ادعایش این است که مقلد امام هستم اما کی ؟ کجا ؟ آیا مقلد امام بودن فقط به گفتن است یا به عمل .

 برادر مقلد امام هستی پس چرا عمل نمی کنی . آن رابطه بازی ها چیه ؟ آن زورگوئی ها چیه ؟ آن بی عدالتی ها چیه ؟ من در گذشته چکاره بودم امروز نباید همه اش روی این مسئله ها تاکید شود .

 شهید رجائی فرموده اند :

" انقلاب کسی است که مقلد امام است "

 پس براداران و خواهران عزیز که بار مسئولیت پیام شهداء بر دوش شماست مواظب باشید این افراد را شناسید و باقاطعیت جلوی چنین افرادی بایستید .

 از اقوام و خویشانم و خانواده ام می خواهم که اگر می خواهند گریه کنند بیاد حسین (ع) و علی اکبر گریه کنند . من گریه ندارم چونکه شما دفن و مرا جستجو می کنید ولی موقع شهادت حسین (ع) اهل کوفه بجای دلداری زینب او را تازیانه می زدند و اما مادرم حقی که تو به گردنم داری با این قلم و کاغذ خلاصه نمی شود تورا به حسین قسم میدهم ناراحت نباش زیرا راهی که من انتخاب کرده ام راهی است الهی و پیوند با خدا  که شاید باری از گناهان مرا کم کند . انشالله و تو هم پهلوی زینب سر بلند هستی که چنین فرزندی در دامن خود پرورش دادی . خواهرانم داغ برادر دیده را دیده ام و می دانم چقدر ناراحتی دارد اما چه باید کرد من راه حسین را ادامه میدهم و شما هم زینب گونه عمل کنید .

وای برادران دشمنان اسلام نگذاشتند که آرام باشیم اما کور خوانند پس بر همه ما واجب است تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون جلوی دشمنان اسلام بایستیم و قلب آنان را بشکافیم تا جلوی خانوادهای شهداء و فرزندان شهداء سر بلند باشیم .

خدا مرداد شرافتی

٠۵/٠٢/١٣۶٧

/ 0 نظر / 22 بازدید